MORAVEC Alois (1899 Malá Chýška u Milevska - 1987 Praha)
starting price: 24 000 CZK
hammer price: 29 000 CZK
Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na překližce, 21 x 37 cm, rámováno, datováno 1943, signováno vlevo dole 43 Alois MORAVEC, zezadu opatřeno přípisem s určením. Malíř, grafik a ilustrátor, studoval na UPŠ u F. Kysely a M. Švabinského na AVU v Praze. Autor viz T 2/152, TD 132, V 3/420.